Pantallona kulotë Mango

2793L

SKU: 87077129

Pantallona kulotë me bel të lartë dhe përbërje pambuku

l
m
s
xl
XS
E bardhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona kulotë me bel të lartë, dizajn bazik me përbërje pambuku, dy xhepa anësorë dhe mbyllje me kopsë e zinxhir.  100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE, ROZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA