Pantallona kulotë Mango

2093L

SKU: 87057879

Pantallona të gjata kulotë me bel të lartë

l
m
s
xl
XS
blu
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata kulotë me bel të lartë elastik dhe dy xhepa anësorë. 98% Poliester, 2% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA