Pantallona kulotë Mango

2990L

SKU: 17060254

Pantallona kulotë me dy xhepa anësorë dhe bel të mesëm

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata kulotë me prerje deri në kyçe, me bel të mesëm elastik dhe dy xhepa anësorë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë