Pantallona kulotë me printe florale Mango

SKU: 87047127

Pantallona kulotë me printe dhe rrip beli

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona kulotë me prerje të gjatë dhe bel të lertë, dizajn me printe florale dhe me rrip beli. 84% Viskoze,16% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA