Pantallona kulotë me printe Mango

4990L

SKU: 17950733

Pantallona kulotë me bel të lartë dhe printe florale

l
m
s
xl
XS
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata kulotë me bel të lartë elastik dhe me dy xhepa anësorë, dizajn me printe lulesh të vogla. 55% Lino, 45% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë