Pantallona kulotë me printe mozaik Mango

3493L

SKU: 87057151

Pantallona kulotë me bel të lartë dhe printe me kontrast ngjyrash

34
36
38
40
42
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona kulotë me bel të lartë elastik, me xhepa anësorë dhe dizajn me printe mozaik me kontrast ngjyrash. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA