Pantallona kulotë Springfield

SKU: 6839207

Pantallona kulotë me lidhëse beli

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona me prerje kulotë, me xhepa anësorë dhe lidhëse beli elastike. 95% Poliester, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë