Pantallona lino, Mango

2495L

SKU: 27067106

Pantallona lino kostumi me gjatësi deri në kyce

34
36
38
40
42
Blu e lehte
E verdhë
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona lino kostumi me gjatësi deri në kyce, mbyllje me zinxhir dhe kopsë të fshehur. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë