Pantallona lino, Mango

4990L

SKU: 47006704

Pantallona lino me gjatësi treçerekëshe

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Blu
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona lino me gjatësi treçerekëshe, me shirit elastik dhe lidhëse tek pjesa e belit. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë