Pantallona lino me rrip Mango

SKU: 87767877

Pantallona kulotë me rrip beli të thurur

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata kulotë me bel të lartë, me dy xhepa të pasëm dhe me rrip beli të thurur e me tokëz rrethore. 55% Lino, 45% Viskozë

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi