Pantallona lino, Obaibi

2190L

SKU: 85493516

Pantallona të shkurtra lino për djem

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të shkurtra lino për djem, me dy tonalitete, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 45% Pambuk 55% Lino

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë