Pantallona lino, Obaibi

2090L

SKU: 685493890

Pantallona të shkurtra lino për djem

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të shkurtra lino për djem, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 45% Pambuk 55% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë