Pantallona lino Regular-Fit Pedro del Hierro

7194L

SKU: 2599287

Pantallona të gjata lino , prerje e rregullt

42
44
46
48
50
bezhe
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata lino , prerje e rregullt, të përbëra nga strukturë me mikroprinte të rehatshme dhe moderne, me xhepa anësore dhe të pasëm. 80% Pambuk 19% Lino 1% Elastan®

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë