Pantallona lino Slim-Fit Cortefiel

5394L

SKU: 1959409

Pantallona lino Slim-Fit të gjata me një prerje me stil bashkëkohor, me xhepa anësorë dhe të pasëm.

40
42
44
46
48
50
52
bezhe
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona lino Slim-Fit të gjata me një prerje me stil bashkëkohor, me xhepa anësorë dhe të pasëm, kopsë dhe zinxhir për mbërthim dhe hapësira për rrip. 55% Lino 45% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë