Pantallona lino, Springfield

3500L

SKU: 6833943

Pantallona lino me gjatësi deri në kyçe

34
36
38
40
42
44
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona lino me gjatësi deri në kyçe, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 55% Lino 45% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë