Pantallona lino, Springfield

2880L

SKU: 6833942

Pantallona lino me gjatësi deri në kyçe dhe me bel të lartë

34
36
38
40
42
44
Bezhë
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona lino me gjatësi deri në kyçe dhe me bel të lartë, me xhepa në pjesët anësore dhe me rrip tek pjesa e belit. 55% Lino 45% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë