Pantallona Mango

3493L

SKU: 87044753

Pantallona me penca

34
36
38
40
42
bezhe
jeshile
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona me bel të mesëm, qepje pranë xhepave, me dy xhepa anësorë dhe dy të pasmë. 3% Elastan, 50% Pambuk, 47% Fiber sintetike 03% Elastan, 50% Pambuk, 47% Lyocell

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

BEZHE, LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA