Pantallona Mango

4193L

SKU: 87054022

Pantallona me palë

34
36
38
40
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona me prerje të drejtë dhe të gjatë, me bel të mesëm, dy xhepa anësorë dhe dy të pasëm. 24% Poliester, 76% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA