Pantallona Mango

SKU: 87074377

Pantallona me prerje të drejtë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona me prerje të drejtë dhe bel të mesëm elastik, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm. 30% Poliester, 70% Modal

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA