Pantallona Mango

SKU: 87830556

Pantallona skinny-fit

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona skinny-fit me bel të mesëm, dy xhepa anësor dhe dy të pasëm. Material elastik dhe i rehatshëm. 3% Elastan, 76% Viskoze, 21% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

32

Përzgjidh masën

32, 34, 36, 38, 40, 42, 44

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA