Pantallona me efekt lëkurë, Mango

2394L

SKU: 17055914

Pantallona me efekt lëkurë, me bel të lartë

l
m
s
xl
XS
E zeze
Jeshile e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona me efekt lëkurë, me bel të lartë, me zinxhir tek pjesa e kyçeve dhe me një xhep në pjesën e pasme.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë