Pantallona me kuadrata Okaidi

1400L1500L

SKU: 675733420

Pantallona vajzash me kuadrata

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Roze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona vajzash me kuadrata dhe me detajin e kopsave në pjesën e xhepit.74% Pambuk 9% Elastan 17% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit