Pantallona me prerje wide-leg Prenatal

3145L

SKU: 672915

Pantallona të gjata e të gjera në këmbë

m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona të gjata me prerje wide leg, mbyllje praktike me zinxhir anësor dhe dizajn elegant në material të butë. 99% Pambuk, 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit