Pantallona me printe Mango

3990L

SKU: 17010210

Pantallona të gjata me prerje të drejtë dhe bel të mesëm

34
36
38
40
42
44
bezhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me prerje të drejtë dhe bel të mesëm, dizajn me printe bardhë e zi dhe me dy xhepa anësorë. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë