Pantallona me printe florale Women Secret

3490L

SKU: 4922729

Pantallona të gjata e të lirshme me lidhëse beli

l
m
s
xl
XS
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me prerje të lirshme, me lidhëse beli dhe dizajn me printe florale me dy tonalitete. 100% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë