Pantallona me printe, Okaidi

897L1050L

SKU: 99161

Pantallona me printe gjethesh, me disa tonalitete të kombinuara

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu
Blu print
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Pantallona me printe gjethesh, me disa tonalitete të kombinuara, me shirit elastik tek beli dhe këmbët .

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

,

Sipas gjinisë