Pantallona me printe, Mango

2990L

SKU: 27098644

Pantallona me gjatësi deri në kyçe, me printe florale shumëngjyrëshe

34
36
38
40
42
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona me gjatësi deri në kyçe, me printe florale shumëngjyrëshe, mbyllje me zinxhir dhe buton. 55% Lino 45% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë