Pantallona me printe, Okaidi

2790L

SKU: 699973274

Pantallona të gjata me printe florale

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të gjata me printe florale me shirit elastik tek pjesa e belit dhe këmbëve. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë