Pantallona me printe Springfield

1895L

SKU: 6832042

Pantallona me printe me kuadrata, me disa tonalitete

34
36
38
40
42
44
Kafe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona me printe me kuadrata, me disa tonalitete, me pesë xhepa dhe me mbyllje me buton dhe zinxhir. 74% Viskozë 23% Poliestër 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë