Pantallona me rrip beli Mango

2495L

SKU: 87022884

Pantallona me prerje të drejtë

34
36
38
40
42
44
jeshile
Rozë pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona me rrip beli, prerje e drejtë dhe bel mesatar. Mbyllje me zinxhir dhe buton, rrip beli I heqshëm dhe me dy xhepa anësor. Stil klasik dhe të rehatshme. 76% POLIESTER, 06% ELASTAN, 18% VISKOZE

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë