Pantallona me shirit anësor Mango

4193L

SKU: 87095716

Pantallona të thurura me çarje në fund

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të thurura me prerje të gjatë e të lirshme, dizajn me shirit anësor me kontrast ngjyrash dhe me një çarje anësore drejt fundit. 54% Poliamide, 46% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA