Pantallona tutë Mango

2793L

SKU: 87075689

Pantallona të gjata pambuku me stil sportiv

l
m
s
xl
XS
gri
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata me stil sportiv, me dy xhepa anësorë dhe bel elastik me një lidhëse, dizajn bazik me përbërje pambuku organik. 100% Pambuk organik

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

ROZE, GRI

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi