Pantallona moderne, Springfield

2500L

SKU: 1553697

Pantallona moderne për meshkuj, me efekt si copë e zbardhur.

40
42
44
46
48
50
Blu e hapur
Kafe e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona moderne për meshkuj, me efekt si copë e zbardhur. Prerje e rregullt dhe mbyllje me zinxhir.98% pambuk, 2% elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë