Pantallona Obaibi

2990L

SKU: 97547138

Pantallona te gjata prerje e drejte lisho

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona te gjata prerje e drejte lisho.Detaji I llastikut te brendshem tek beli iu jep mundesine te lironi dhe ngushtoni perimetrin e belit sipas deshires.Praktike dhe te rehatshme 98% Pambuk , 2% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit