Pantallona Okaidi

2790L

SKU: 93711900

Pantallona të gjata lisho ,prerje slim fit

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të gjata lisho ,prerje slim fit.të dizenjuara në stilin e pantallonave por qe falin rehatinë e elasticitëtit dhe prakticitëtit të tutave .të pajisura me llastikun e fshehur të brendshem I cili sherben per të rregulluar perimetrin e belit. 98% Pambuk , 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë