Pantallona palazzo, Mango

4490L

SKU: 47098633

Pantallona të gjata palazzo

l
m
s
xl
XS
E zeze
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona të gjata palazzo, me shirit elastik dhe bel të shkurtër. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë