Pantallona pambuku Obaibi

2790L

SKU: 75508

Pantallona të gjata pambuku

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
6 Muaj
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të gjata pambuku me dy xhepa në pjesën anësore dhe me lidhëse tek beli .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë