Pantallona pambuku Okaidi

1745L1895L

SKU: 75337923

Pantallona pambuku për djem, prerje slim

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Pantallona pambuku për djem, prerje slim, me disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë