Pantallona pambuku të thurura Mango

2394L

SKU: 87095643

Pantallona të gjata me prerje të gjerë

l
m
s
XS
bezhe
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të thurura me përbërje pambuku, me prerje të gjatë e të lirshme, bel të lartë dhe elastik. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA