Pantallona për meshkuj, Cortefiel

7490L

SKU: 1235265

Pantallona për meshkuj.Prerje e rregullt, me xhepa para dhe pas.

40
42
44
46
48
50
52
Bezhë
Blu
Krem
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona për meshkuj.Prerje e rregullt, me xhepa para dhe pas.98% Pambuk, 2% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë