Pantallona për meshkuj, Cortefiel

7490L

SKU: 1235264

Pantallona për meshkuj.Prerje e rregullt, me xhepa para dhe pas.

40
42
44
46
48
50
52
Bezhë
Blu
Blu e hapur
Kaki
Pana
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pantallona për meshkuj.Prerje e rregullt, me xhepa para dhe pas.98% Pambuk, 2% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë