Pantallona për meshkuj, Pedro Del Hierro

9600L

SKU: 1944134

Pantallona për meshkuj, prerje e drejtë me pak elasticitet për më shumë rehati.

42
44
46
48
50
52
54
56
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona për meshkuj, prerje e drejtë me pak elasticitet për më shumë rehati. Me xhepa para dhe pas.98% Pambuk, 2% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë