Pantallona për meshkuj, Springfield

5990L

SKU: 1555772

Pantallona për meshkuj, prerje e rregullt. Me xhepa para dhe pas.

40
42
44
46
48
50
Bezhë
Blu
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona për meshkuj, prerje e rregullt. Me xhepa para dhe pas.98% Pambuk, 2% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë