Pantallona pizhame Women Secret

1047L

SKU: 3702205

Pantallona pizhame, pambuku me printe florale me disa tonalitete

l
m
s
xl
XS
Gri print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona pizhame, pambuku me printe florale me disa tonalitete, me shirit elastik tek pjesa e belit dhe lidhëse. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë