Pantallona pizhame Women Secret

1047L

SKU: 3702208

Pantallona pizhame, pambuku me printe florale me disa tonalitete

l
m
s
xl
XS
Vishnje Print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona pizhame, pambuku me printe florale me disa tonalitete, me shirit elastik tek pjesa e belit dhe lidhëse. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë