Pantallona plazhi Cortefiel

1950L

SKU: 2323192

Pantallona plazhi me printe për meshkuj, me tre xhepa.

l
m
s
xl
xxl
E kuqe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pantallona plazhi me printe për meshkuj, me tre xhepa dhe me lidhëse tek pjesa e belit.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë