Pantallona plazhi, Cortefiel

3900L

SKU: 2323198

Pantallona të shkurtra plazhi për meshkuj

l
m
s
xl
xxl
Blu
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona të shkurtra plazhi për meshkuj, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë