Pantallona plazhi me printe Springfield

2653L

SKU: 0599514

Pantallona të shkurtra plazhi me dy xhepa anësorë dhe një xhep të pasëm

l
m
s
xl
xxl
Lejla
Turkeze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra plazhi me shirit beli elastik me një lidhëse, me dy xhepa anësorë dhe një xhep të pasëm; dizajn me printe gjeometrike. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë