Pantallona plazhi me printe Springfield

SKU: 0599328

Pantallona të shkurtra plazhi me dy xhepa anësorë dhe një xhep të pasëm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona të shkurtra plazhi me shirit beli elastik me një lidhëse, me dy xhepa anësorë dhe një xhep të pasëm; dizajn me printe të ndryshme. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë