Pantallona plazhi, Springfield

1900L

SKU: 0593891

Pantallona plazhi për meshkuj, dizajn me printe florale

l
m
s
xl
xxl
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Pantallona plazhi për meshkuj, dizajn me printe florale, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë